השנה אין הרצאות וסדנאות. אין מומחים שמעבירים יידע, מה שתעשה, זה מה שיהיה!

 

שיוו-יה - שיווה עשיה 

רוצה להקים גינה בגניה? רוצה ליצור בריכת בוץ? מתחם ריקודים? בית תפילה לכל הדתות? מגלשה לירדן? מופע לערב יום שישי? קבלת שבת?

כל רעיון שאתה מוכן לקום ולעמוד מאחוריו, להדליק עוד משתתפים, לגייס גברים למשימה, אתה מוזמן להביא אותו באיוונט!

ברגע שיהיו לך 6 משתתפים אתה פונה לEytan Ginosar (אחראי התוכן) מעדכן אותו, ופותחים מעגל בריאה חדש (קמפ) בשיוו-יה - שיווה קיץ.
ורק אז אתם נרשמים, יחד כמעגל אחד.

קדימה! מה בוער בך להגשים?

איך זה עובד?
אם יש לך קריאה אישית להקים מעגל בריאה(קמפ), למשל: גינון טבעי. אתה פותח קריאה למתחם גינון באירוע פה, ואם יש לך מעל שישה אנשים שנרשמים למעגל, יש לנו קֶמְפְּ. ואז יכולים נוספים להצטרף ולהירשם למעגל שלך.

 

אם אין לך קריאה לברוא מעגל חדש!

אתה עדיין יכול להגיע כמשתתף מן המניין!!

בחר את  המעגל שאתה רוצה להיות חלק ממנו, ובוא!

פירוט המעגלים נמצא כאן


שִׁיווָ-יָה הוא גם חזרה לפשטות ולשורשים. כלומר אין במה מרכזית ואין הגברה. למען האמת, נמאס כבר ממסכים ואלקטרוניקה.
נתמקד בזימזום הדבורים והיתושות.

דבר נוסף שיקרה בשיוו-יה השנה הוא מעגלי גברים, במסגרת הפסטיבל יהיו כל יום 2 מעגלי גברים מונחים, (בוקר וערב) עם מנחי מעגלים מנוסים.
במסגרת כל מעגל בריאה יתקיים מעגל שיחה ושיתוף מונחה. זו ההבניה היחידה שתהיה.

מכיוון שאנחנו לא מחזיקים מאה מנחים, המחיר יורד משמעותית.
מחיר הרשמה כרגע עומד על 570₪. ויעלה עד 650₪.


שים לב!!! לא ניתן להרשם לשיוו-יה ללא השתייכות למעגל בריאה!!!

אם יש לך רעיון ואתה רוצה להגשים אותו, ולעמוד מאחורי הרעיון אנחנו מזמינים אותך לקחת צעד קדימה! להציע כאן באיוונט את הרעיון שלך, אם בטקסט, אם בוידיאו, או בכל רעיון יצירתי אחר, לאסוף חברים למעגל (מינימום 6 בנוסף אליך) ולהרשם יחד לשיוו-יה

 

רוצה להגיע כמשתתף מן המניין - יאללה בחר לך מעגל שנוגע בך ובוא!

מחכים לך!!!

שאלות... ותשובות ...

Q – מה המצב אלי?! התגעגענו !! טוב לראות אותך. אז תגיד לי אליהו, מה מיוחד בשיווה קיץ הזה של 2020?

A – וואי, טוב לראות אותך, התגעגעתי אש !! אז ככה, אנו חוזרים מתקופת אי וודאות וקורונה להתכנסות של עשייה אינדיבידואלית וקבוצתית שבה אנחנו מובילים ועושים. השנה בשיוו-יה כולנו בעשייה, זה מה זה פשוט.

Q – אוקייי ..... אז מי קובע את התוכן? אילו סדנאות ומתחמים יהיו השנה?

A – אהה, שאלה מצוינת!! כמצוין באיבנט ובדף הסליקה, אתה קובע את התוכן ונכנס למוד של עשייה! אם יש לך קריאה לבנות מעגל בריאה (קמפ) שעוד לא קיים ולהוביל קבוצה של שישה או יותר בתהליך עשייה של יומיים שלושה ושבסופו תציגו את התוצאה לכל הקבוצה בשישי בערב או בשבת, זה הזמן ליצור קשר איתנו.

Q - אז אילו מעגלי בריאה קיימים כבר?? האם אני יכול להצטרף לקיימים ולהירשם כבר?

A - קיימים כבר: מעגל מטבח, פאן שופ, מקדש האש וקבלת שבת, הופעת לייב גניה על הירדן, מעגל הודיה, מעגל מיצר ליצירה, מרחב טיפולים בתשלום, ועוד מבחר בתכנון שזמינים לך כאן, כל שנשאר לך הוא לעבור לדף הסליקה – לבחור אחד, להרשם ולמלא טופס אחריות. EASY...

Q - אז רגע רגע, אז זה כמו שיווה חורף שאני עם הקבוצה שלי לאורך שלושה ימים ההתחלה עד הסוף?

A - לא!!! זה ממש לא שיווה חורף! יש מעט דמיון בשל העובדה שאתה בוחר לך מעגל בריאה. אלא שבקיץ הזה תהיה זרימה בין מעגלי הבריאה, תותר ותבורך עזרה הדדית בין המתחמים, לטובת אוורור והפריה רעיונאית. יהיה אפשר לנוע בין הקבוצות, לפגוש חברים, לשבת, לבהות, לעשות מדיטציה, לשחות בירדן, לשתות, לנשום לבד ... יתרה מזאת, יותר גם מעבר בין מעגלי בריאה בתיאום והסכמה של המובילים ובהתאמה לתפקיד שלקחת על עצמך במעגל. עשייה מתכווננת כולל ניקיון שרותים ....

תהיה הרבה גמישות, כל עוד אתה ממלא את משימותיך בפעילות העשייה של מעגל הבריאה. וחשוב מכך, בשישי בערב ובשבת אתם מציגים לכולם את מרכולתכם.

Q – ראיתי שאפשר להגיע כבר ביום שני ודווקא מתאים לי. כמה זה יעלה לי?

A – אותו דבר ! 570 שח בלבד אם הגעת בשני, רביעי או חמישי. הפעילות והפקה מתחילים ברביעי, קח בחשבון שפעילות מטבח מסודרת תתחיל רק ביום רביעי בערב.

Q – וזה בנוסף לחברות שנתית בעמותה, מינימום 120 שח לשנה, נכון??

A – אתה שם לב לפרטים.. מצויין. נכון מאוד. השנה אנו מחדדים את הצורך בחברות בעמותה שמסייעת לנו לקיים ולתחזק את המפעל המדהים הזה של דרך גבר ומבקשים מנרשמים לשלם דמי עמותה, מינימום 10 שח לחודש. המטרה היא גם לחזק ולחבר את הגרעין השיוואי הקיים ובאותה נשימה להזמין ולהכיל אחים חדשים כחברי עמותה ל 2020

Q – מבלבל אותי קצת מעגלי הבריאה עם מעגלי גברים אם כי אהבתי מאוד את השם

A – חחחח, מסכים, אבל השם הזה נבחר ברוב קולות בסקר. אבל אם כבר הזכרת, אנו מתעתדים לעשות מעגלי גברים פעמיים ביום בפסטיבל, בוקר וערב, תוך כדי ערבוב האנשים. פרטים בדף המעגלים.

Q – אז אשכרה אני יכול להירשם עכשיו??

A – חשבתי שכבר נרשמת ... 😊

שיווה קיץ הוא המקום בו כגבר בריא במדינת ישראל אתה רוצה להיות.

זהו פסטיבל ייחודי, על גדותיו הירוקות של נהר הירדן, בו 300 גברים נפגשים לסוף שבוע רב עוצמה במרחב ללא נשים, ומאפשרים למשהו מיוחד לקרות. 

זה ה-מקום להתפתח, להנות, להרגע בנהר הירדן הקריר, לאכול אוכל טוב ולהנות מחברה מדהימה ומעצימה של שמצד אחד מקבלת אותך בדיוק כמו שאתה ומצד שני מאתגרת אותך להיות הגרסא הטובה ביותר של עצמך.

הכיף והגדילה שתחווה בעקבות הפסטיבל לא ניתנת לתיאור במילים.

אנחנו מאמינים בשפע. לא רק כלכלי, אלא מכל הסוגים: אוכל נהדר, מפגשים מעצימים, נהר ירדן מדהים וכמובן כמובן - שפע של תכנים. 

הטובים ביותר שאפשר למצוא לגבר.

 

אבל עיקר החוויה היא במפגשים הספונטנים, בתוך הנחל או על המחצלת, נטוורקינג, סיפורים, שיתופים, בירות, הסתלבטויות, הרבה חופש, שיחות גברים מלב אל לב על נשים, על הילדים, כסף, ההורים, הקריירה, כדורגל וכמובן סקס... 

 

צור קשר גבר, ובוא והצטרף למאות הגברים שכבר הולכים בדרך.

כל הזכויות שמורות לעמותת דרך גבר 2020