תעתוע של סיפור

אז מה הסיפור שלך היום גבר? מה מונע ממך לממש את מלוא הפוטנציאל שלך בעולם?

אנחנו יודעים שיש בנו טונות של עוצמה, יופי, תשוקה, מיניות ויכולת לאהוב ולהיות נאהבים. אז למה זה לא מתממש בכל רגע ורגע של חיינו? למה אנחנו מתפשרים על "סבבה" ו"בסדר" כשאנחנו יכולים להיות ב"נהדר", " ו"אששששש"....? כל אחד מאתנו "סוחב" בתיק הגב האישי שלו לא מעט אמונות וסיפורים שהוא אסף במשך כל חייו, עד שהם הפכו לחלק בלתי נפרד ממי שאנחנו. האמנם?

מזמינים אתכם לתהליך קבוצתי עמוק ומעורר שבמרכזו נשים סימן שאלה על הסיפורים האישיים שלנו. מדוע אנו בוחרים להאמין להם ולספר אותם? האם הם מעכבים או מקדמים אותנו בחיים? באמצעות כלים מעולם הפסיכודרמה, התנועה, הנשימה והמיניות - נבדוק זוויות ראייה חדשות על הסיפור שלנו ונשחרר אמונות שאינן משרתות אותנו יותר בדרך לטרוף את החיים, להיות לוחמים ומאהבים נוכחים, אמיצים ורגישים ולהביא את המתנות שלנו לעולם.

 אברי ברקת 

מנהל פרויקטים בעולם ההייטק, מטפל בריברסינג ובמגע, מאמן הוליסטי בוגר מכללת רידמן, מנחה מעגלי גברים וסדנאות בנושא מיניות מודעת, מלווה תהליכי מודעות והתפתחות אישית, לומד וחוקר גישות שונות בעולם הרוח.

עדי טרם

מטפל ומנחה קבוצות בפסיכודרמה, ריברסינג ומיניות מודעת. יוצר ושחקן. לאחר 14 שנים בעולם ההייטק עשה שינוי בחייו וללכת אחרי ליבו. מתמחה ביצירת מרחבים קבוצתיים עמוקים ומשחקיים המאפשרים היפתחות עמוקה, אותנטיות, פגיעות, אמון וביטחון, כיף והנאה.

כל הזכויות שמורות לעמותת דרך גבר 2020