להעיר את האריה שבפנים - בהנחיית בודהי דנה וויטלי ויינבלט

SOLD OUT

כל אחד נולד אריה, אך החברה מתנה אותנו, מתכננת את השכל שלנו להיות כמו כבשים. החברה יוצרת לנו אישיות נחמדה, נוחה וצייתנית. אם לא תשיל את האישיות שלך, לא תוכל למצוא את העצמי האותנטי שלך, את האור הייחודי שלך.

במסלול הזה תהיה לך ההזדמנות להיזכר שנולדת אריה, שנולדת חופשי, תהיה לך הזדמנות לנער מעל עצמך את האישיות המרצה והצייתנית. הזדמנות להתחבר לעוצמה שבוערת בך, לתשוקה לחיים עצמם. בוא לגלות מי אתה באמת. ביחד עם שבט אריות כמוך.

בודהי וויטאלי, שני אריות וותיקים ינחו אותך בעזרת טקסים, מעגלי שיתוף, מדיטציות דינמיות, טכניקות של הסרת השריון וחיבור לעוצמה הגולמית הזכרית הנוכחת כדי שתיזכר מי אתה באמת.

בודהי דנה

מורה בין לאומי לטנטרה ויוגה, מקים בית הספר לטנטרה תראפיה, מנחה סדנאות בארץ ובעולם, מורה ב - ISTA בית הספר הבין לאומי לאומניות המקדש, מטפל מיני הוליסטי ומאמן לאינטימיות מעצימה.
בעל ניסיון רב בשדה המיניות בארץ ובעולם ואחד מהמובילים והחלוצים בתחום. עוסק בתרפיה מעל 20 שנה ומשלב את הידע שלו במפגשים אישיים, קורסים, סדנאות וריטריטים מסביב לעולם.

ויטלי ויינבלט

שיוואי ותיק, אב לשלושה, מורה בהכשרת מטפלים בטנטרה תרפיה של אישתר. מנחה קבוצות ויחידים בתהליכי ריפוי המיניות, הסרת השריון הרגשי וחיבור פנימי עמוק ואותנטי. משלב בעבודתו כלים מעולמות של טנטרה תרפיה, מארג, חוויה סומאטית, קונסטלציה, שמאניזם ועוד.

כל הזכויות שמורות לעמותת דרך גבר 2020