האתגר הזוגי - בהנחיית נועם לשם ואריאל טמיר

אנחנו בתקופה שמוסד הזוגיות וחווית הגבריות בתוכו עוברת טלטלה, החוקים והמוסכמות שהיו נשברו ויש לנו אתגר גדול לבנות משהוא אמיתי ועדכני שיממש את פוטנציאל האהבה של הזוגיות שלנו. האתגר הזוגי הינה סדנת עומק לגברים אשר מעוניינים לקחת את האתגר הזוגי שלהם כמנוף להתפתחות אישית/גברית. הסדנה מיועדת לגברים שנמצאים בזוגיות או שסיימו אחת כזאת ומעוניינים לקבל ידע וכלים כיצד לקחת אחריות על החוויה זוגית שלהם ולהפוך אותה למקור של כוח, אהבה וצמיחה.

את הסדנה נעביר בצורה חוויתית ונשתמש בכלים להבעה רגשית ושיתוף . נתבונן בכלים מדיטטיביים על עצמינו ונלמד דרכם לראות את התמונה הגדולה של הזוגיות ומתוך כך איך עובדים איתה ונשתמש במגוון החוויות הזוגיות של הגברים בקבוצה בכדי ללמוד על הזוגיות שלנו ועל הדרכים לשפר אותה.

נועם לשם

יועץ זוגי ומטפל. הקים לפני 15 שנה את מרכז "דרך הזוגיות" דרכו הוא מעביר תהליכי עומק וסדנאות לזוגות במשבר ותהליכים אישיים לגברים ונשים כשהמטרה היא שבני זוג ילמדו להשתמש בזוגיות שלהם לממש את פוטנציאל האהבה הגלום בם.

אריאל טמיר

"בשביל הזוגיות", נוגה ואריאל טמיר טיפול זוגי ומיני, סדנאות והרצאות. משלב בין המזרח-טנטרה, בודהיזם, טאו וידע מערבי רחב  - MA) לימודי משפחה ,מנטור לזוגיות ,יעוץ זוגי, הנחיית קבוצות, טיפולי מגע ועוד).

כל הזכויות שמורות לעמותת דרך גבר 2020